LABSİS

Laboratuvar Kalite ve Yönetim Sistemi

Ürün Hakkında

Laboratuvar Kalite ve Yönetim Sistemi

Laboratuvar Kalite ve Yönetim Sistemi, laboratuvarlardaki ürünlerin stok takibini, kullanım durumunu ve takibini, kullanıcı yönetimini yapabileceğiniz üst düzey bir otomasyon sistemidir. Sistem, içerisinde barındırdığı farklı modülleri ile, laboratuvar(lar)ınızdaki iş yükünü minimize eder.

Sistem Yetkinlikleri

kinfolk hoodie you probably haven't

  • Stok Takibi
  • Kullanıcı Yönetimi
  • Talep Yönetimi
  • Dosya Yükleme & Yönetimi
  • Döner Sermaye İşlemleri
  • Fatura Alma İşlemleri
  • Web Sitesi Yönetimi
  • Detaylı Raporlama

Modüller

Stok Takibi

Stok Takibi modülü ile laboratuvarınıza girişi yapılan tüm ürünlerin stok bilgilerini kontrol edebilir, hangi kullanıcının ne zaman ne kadar kullandığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca ürünlerin stok girişini yaparken manuel giriş yapabileceğiniz gibi proje üzerinden giriş yaparak, proje ve proje sahibi bilgilerini de sisteme ekleyebilirsiniz. Stok takibi modülü sayesinde bir kullanıcıya bakiye tanımlaması yapabilir, kullanıcın kullanabileceği maksimum miktarı belirleyebilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcı Yönetimi modülü ile sisteme hem bireysel hem kurumsal kullanıcılar kaydolabiliyor. Kullanıcılar kendi profil bilgilerini düzenleyebiliyor, şifrelerini kendileri belirleyebiliyor. Aynı zamanda kullanıcılar kendi stok giriş ve stok çıkış bilgilerine istediği zaman ulaşabiliyor.

Talep Yönetimi

Talep Yönetimi modülü ile, bir kullanıcı kendi stok girişi yaptığı ürünlerinden ve laboratuvarda bulunan cihazlardan kullanım için talep oluşturabilir. Oluşturulan bu talepler, belirli kontrollerden geçtikten sonra laboratuvar yetkilisinin onayına düşer. Laboratuvar yetkilisi bu işlem için onay veya red verebilir.

Dosya Yükleme

Dosya Yükleme modülü ile, laboratuvar yetkilisi Kalite Yönetim Sistemi (KYS) kapsamındaki form ve dosyaları sisteme yükleyebilir. Yüklenen dosyalar farklı kategoriler altında listelenir. İstenildiği zaman dosyalar sistemden silinebilir. İstenildiği taktirde kullanıcıların kullanımına da açılabilir.

Döner Sermaye

Döner Sermaye modülü ile, laboratuvarın tüm döner sermaye işlemleri sistem üzerinden yürütülebilinir. Döner sermaye hesaplamalarında kullanılan katsayı ve puantajlar dinamik olarak girilir. Sistem, girilen bu bilgilere göre döner sermaye hesaplamalarını otomatik olarak yapar.

Fatura Alma

Fatura alma modülü ile, kullanıcılar cihaz kullanımı, analiz işlemleri ve/veya numune depolama işlemlerinden önce proforma fatura talebinde bulunabilirler. Proforma fatura talebinde bulunurken, birden fazla işlem için tek proforma fatura alabilirler.

Web Sitesi Yönetimi

Web Sitesi Yönetimi modülü ile, sisteme entegre bir şekilde bir web sitesi kurulumu yapılmaktadır. Web sitesi, sistem üzerinden dinamik olarak yönetilebilmektedir. Web sitesi üzerinde laboratuvarınıza ait bilgiler, barındırılan cihazlar, yapılan işlemler ve daha fazla bilgiyi sunabilirsiniz.

Raporlama

Raporlama modülü ile, sistem yöneticisi sistem üzerinde kayıtlı kullanıcı sayısı, kayıtlı laboratuvar sayısı, tüm laboratuvarlardaki güncel stok miktarları, kullanıcıların ürün/cihaz kullanım bilgileri, döner sermaye gelir/giderleri gibi farklı konularda raporlama yapabilir. Aynı zamanda bu oluşturulan rapoları PDF formatında dışa aktarabilir.

Neden LABSİS?

01
Modüler Yazılım

LABSİS'in modüler altyapı sayesinde, ihtiyaç duyduğunuz modüller için fiyat teklifi alırsınız. Sistemin size sunduğu modüllerden ihtiyaç duymadıklarınızı siparişinize dahil etmeyebilir, böylece kullanmayacağınız bir modüle para ödemek zorunda kalmazsınız.

02
Güvenli Altyapı

LABSİS yazılımında her kullanıcı sadece kendi yetkisi dahilindeki sayfaları görüntüleyebilir. Kullanıcıların kişisel verileri veritabanında şifreli bir şekilde kaydedilir. Ayrıca güvenli link yapısı sayesinde

03
Responsive Tasarım

LABSİS, responsive (mobil uyumlu) tasarımı ile masaüstü ve mobil cihazların tamamnında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya mobil telefonununuzdan, herhangi bir tasarım kaybı yaşamadan işlemlerini halledebilirsiniz.

Referanslarımız

Pok pok authentic fashion axe, vegan venmo leggings raclette tousled twee tattooed. Banh mi humblebrag hammock tacos fashion axe aesthetic vegan sustainable taiyaki thundercats jean shorts tousled cloud bread waistcoat kogi. Cloud bread cardigan messenger bag raw.

Prof. Dr. Abdulkadir ÇİLTAŞ
Atatürk Üni. BAP Koordinatörü

Pok pok authentic fashion axe, vegan venmo leggings raclette tousled twee tattooed. Banh mi humblebrag hammock tacos fashion axe aesthetic vegan sustainable taiyaki thundercats jean shorts tousled cloud bread waistcoat kogi. Cloud bread cardigan messenger bag raw.

Doç. Dr. Murat AYDIN
Atatürk Üni. Tarımsal Biyo. Lab. Koordinatörü