logo

Aktüel LABSİS

Laboratuvar Envanter Yönetim Sistemi

Bir laboratuvardaki tüm süreçleri dijitalleştiren profesyonel otomasyon sistemi.

about
about about

Basit bir stok sistemi DEĞİL!

Aktüel LABSİS, basit bir stok sistemi değil, laboratuvarınızda; stok giriş çıkışlarından cihaz yönetimine, döner sermaye işlemlerinden proforma fatura talebine, laboratuvarınıza özgü web sayfanızdan kalite dökümanlarınıza kadar herşeyi yönetebileceğiniz kapsamlı bir otomasyon sistemidir.

Sınırsız Laboratuvar, Sınırsız Kullanıcı

Aktüel LABSİS ile tek bir sistem üzerinde istediğiniz kadar laboratuvar oluşturabilir ve hepsini yönetebilirsiniz hem de kullanıcı sınırı olmaksızın. Sisteme kayıtlı kullanıcıları farklı yetki rollerine atayarak iş yükünü paylaştırabilir ve veriminizi arttırabilirsiniz.

İhtiyacınız kadarını kullanın

Aktüel LABSİS'in modüler altyapısı sayesinde ihtiyaç duyduğunuz modülleri kullanır, ihtiyacınız olmayan modüller için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Modüler Altyapı

Aktüel LABSİS'in modüler altyapısı sayesinde her ihtiyacınızı tek bir sistem üzerinden karşılayabilirsiniz.

Proforma Fatura Modülü

Kullanıcılar, sisteme tanımlanmış cihaz ve analizler için otomatik bir şekilde proforma fatura alabilirler.

Talep / Randevu Yönetimi Modülü

Kullanıcılar bir cihazı kullanırken önce randevu oluştururlar, randevunun onaylanmasıyla cihaz kullanılabilir. Aynı şekilde bir kimyasalı kullanmak istediğinde önce kullanım talebi oluşturur. Talebin onaylanmasıyla kimyasalın stoktan düşümü yapılır.

Çoklu Laboratuvar Modülü

Bir sistem üzerinde tüm laboratuvarlarınızı ayrı ayrı yönetebilirsiniz. Her bir laboratuvara atanan laboratuvar yetkilisi, laboratuvar üzerindeki işlemleri yapabilir.

Destek Paneli Modülü

Kullanıcılar sormak istedikleri soruları sistem üzerinden yetkili kullanıcıya sorabilirler.

Raporlama Modülü

Aktüel LABSİS üzerinde ihtiyacınız olan her türlü raporlamayı alabilir ve bunları dışarı aktarabilirsiniz.

Döner Sermaye Modülü

Laboratuvarınızdaki döner sermaye hesaplamalarının hepsini Aktüel LABSİS üzerinde basit ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Karekod Modülü

Aktüel LABSİS'e tanımladığınız tüm kimyasal madde, sarf malzeme, cihaz, numune ve analizleriniz için karekod üretebilirsiniz. Üretilen bu karekod okutulduğunda, ait olduğu ürünün bilgi kartını ekrana getirmektedir..

SMS / E-Posta Modülü

Aktüel LABSİS'e kayıtlı tüm kullanıcılara sistem üzerinden otomatik veya manuel e-posta ve SMS gönderimi yapabilirsiniz.

Web Sitesi Modülü

Aktüel LABSİS üzerinde oluşturduğunuz tüm laboratuvarlarınız için sistem tarafından otomatik olarak, laboratuvara ait bilgilerin bulunduğu bir web sitesi oluşturulur.

Harita Modülü

Aktüel LABSİS üzerinde oluşturduğunuz tüm laboratuvarlarınızın konumları kampüs haritanızın üzerinde dinamik bir şekilde gösterilebilir..

Referanslar

Teşekkür Köşesi

Aktüel LABSİS kullanan üniversitelerimizden aldığımız geri dönüşler.

testimonial quote

LABSİS ile Laboratuvarın Verimliliği ve Etkinliği Artacak!

Eğitim, araştırma-geliştirme ve topluma fayda misyonlarının tamamına uygun bir model olarak Türkiye’de ilk kez uygulanan LABSİS’in üniversitemiz başta olmak üzere şehrimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, çağın gereksinimlerine uygun olarak oluşturulan bu model ile birlikte laboratuvarlarımızda nice bilimsel çalışmaların yapılacağına yürekten inanıyorum

Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI
Atatürk Üniversitesi Rektörü