logo
article

Milli dönüşüm hamlesi meyvesini vermeye başladı

Türkiye’nin milli dijitalleşme hamlesine bir destekte Erzurum’dan geldi. Erzurum Ata Teknokent’te otomasyon yazılımı üzerine yaklaşık 5 yıldır çalışan iki genç, ürettikleri envanter kayıt sistemi ile pazara açıldı. Atatürk Üniversitesinin iş birliği ile tamamlanan yazılım, tamamen yerli olarak üniversitelere hizmet veremeye başladı. Yazılımcı Yusuf Taşkesenligil; “Devletimizin milli dönüşüm atağına, her genç sahip çıkmalı, destek vermeli’ dedi.

avatar
Furkan NEHRİ - Sabah Gazetesi
14.07.2022
article

Atatürk Üniversitesi Varlıklarını LABSİS İle Yönetecek

Atatürk Üniversitesi bünyesinde kurulan Laboratuvar Envanter ve Kalite Yönetim Sistemi (LABSİS), üniversite bünyesindeki tüm laboratuvar varlıklarının tek panel üzerinden görülmesine ve yönetilmesine imkân tanıyor.

avatar
Atatürk Üni. Kurumsal İletişim Direktörlüğü
06.04.2022
article

Atatürk Üniversitesi varlıklarını LABSİS ile yönetecek

En yüksek doğruluk ve güvenilirlik düzeyine erişmek için laboratuvardaki tüm süreç ve prosedürlerin mümkün olan en iyi şekilde gerçekleştirilmesi ve çalışılabilir bir yapı halinde organize edilmesi amacıyla Yeni Nesil Üniversite Tasarım ve Dönüşüm Projesinin önemli bir parçası olan Laboratuvar Envanter ve Kalite Yönetim Sistemi (LABSİS), Atatürk Üniversitesi bünyesinde uygulanmaya başlandı.

avatar
AA - Haber Türk Gazetesi
07.04.2022
article

Atatürk Üniversitesi LABSİS ile verimliliğini ve etkinliğini artıracak

Envanter kayıt işlemlerinden talep işlemlerine, laboratuvar işlemlerinden kullanıcı işlemlerine, döner sermaye işlemlerinden kalite yönetim sistemine kadar birçok modülün yer aldığı LABSİS, laboratuvar varlıklarından haberdar olmaları için araştırmacılara kullanıcı dostu panel imkanı sunuyor.

avatar
SonDakika.com Haber Sitesi
07.04.2022