Biz Kimiz?

Biz web ve mobil dünyanın avantajlarını kullanarak iş ortaklarının iş yüklerini minimuma indirme amacıyla projeler üreten, her biri alanında uzman ve tecrübeli bir ekipten oluşan bir aileyiz.

Çalışma Alanlarımız

Web Uygulamaları

  • Stok Takip Sistemi

  • Öğretim Yönetim Sistemi

  • Uzaktan Eğitim Süreç Yönetim Sistemi

  • Kongre & Sempozyum Yönetim Sistemi

  • Başvuru Sistemleri

  • Kişisel Web Siteleri

  • Online Satış Siteleri

Biz Kimiz?

Kod Aktüel Yazılım & Tasarım 2018 yılında Ata Teknokent bünyesinde kurumsallaşmış bir profesyonel yazılım şirketidir. Evet profesyoneliz çünkü bildiğimiz alanda iş yapıyoruz. Uzun yıllar bireysel olarak proje geliştiren ekibimizle son 3 yıldır kurumsal olarak projeler üretip pazarlıyoruz. Amacımız kurumların ve/veya işletmelerin iş yüklerini azaltarak verimlerini arttırmak.

Neler Yaparız?

Otomasyon Sistemleri

Üniversitelerin UZEM, TÖMER, SEM gibi uzaktan eğitim veren birimleri için geliştirdiğimiz otomasyon sistemlerimiz ile tüm ders ve sınav organizasyon süreçlerinizi, ek ödeme süreçlerinizi ve daha fazlasınız tek bir platformdan yönetebilirsiniz. Geliştirdiğimiz otomasyon sistemleri modüler alt yapıya sahip olduğundan ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip olur, ihtiyaç duymadığınız özellikler için ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Stok Takip ve Yönetim Sistemleri

Geliştirdiğimiz LABSİS Stok Takip ve Kalite Yönetim Sistemi ile Türkiye'nin en gelişmiş stok takip sistemine sahip olabilirsiniz. Bu sistem ile, stoğunuzdaki tüm ürünlerin detaylı raporlamalarını alabilir, ürün kullanım taleplerini takip edebilir ve yönetebilir, verdiğiniz hizmetler için proforma fatura üretebilir, döner sermaye işlemlerinizi yapabilir ve bunların hepsini kontrol altında tutabilirsiniz.


LABSİS Detayları
Başvuru Sistemleri

Bir iş başvurusu, bir öğrenci kayıt başvurusu veya bir akademik teşvik başvurusu... Hangi alanda başvuru alacak olursanız olun geliştirdiğimiz başvuru sistemleri ile tüm adayların başvuru bilgilerini ve başvuru evraklarını alın, görüntüleyin, onaylayın veya reddedin. Sistem üzerinden ister SMS ile ister e-posta ile dönüş yapın.

Kongre & Sempozyum Yönetim Sistemleri

Ulusal veya uluslararası kongreleriniz için geliştirdiğimiz kongre yönetim sistemimiz ile kongrenizin tüm işlemlerini online olarak gerçekleştirin ve zamandan kazanın. Kongre takviminizi, konuşmacılarınızı, programınızı, önemli tarihlerinizi yayınlayın, özet gönderimi makale sunumu gibi işlemlerinizi online olarak yönetin, sanal pos ile ödemelerinizi alın, toplu SMS veya topla e-posta gönderimi yapın, galerinizde organizasyon fotoğraflarınızı paylaşın. Bunların hepsini tek bir platformdan gerçekleştirebiliriniz.

Online Satış Sistemleri

Geliştirdiğimiz online satış sistemlerimiz ile, ürünlerinizi kategorilendirip hemen satışa başlayabilir ve online ödeme alabilirsiniz. Sistem üzerinden kampanya oluşturabilir, indirim yapabilir, WhatsApp desteği sağlayabilir ve daha bir çok özelliği kullanabilirsiniz.

Referanslarımız