Neden bir web siteniz olmalı ?

Web sitenizin olması sizleri daha profesyonel gösterir. Seçmenleriniz nazarında çok daha iyi bir izlenim bırakırsınız ve rakiplerinize ciddi bir fark atarsınız.

Kolay Bilgi Edinme

Seçmenleriniz özgeçmişiniz, projeleriniz ve seçim çalışmalarınız hakkında daha detaylı bilgiye daha kolay ulaşır.

Profesyonel Görünme

Hem seçmenlerinizin hem partinizin nezdinde daha profesyonel görünecek ve rakiplerinize fark atacaksınız.

Anında Bilgi Paylaşma

Gündeme dair görüşlerinizi kaleme alın ve seçim çalışmalarınızın fotoğraflarını paylaşın

Neden Biz ?

Kişisel tanıtım sitenizi hosting ve domain (alan adı) işlemleri tanımlandıktan sonra maksimum 24 saat içerisinde hazırlayıp kullanmanız için size teslim ediyoruz. Teslim ettikten sonra arada bize ihtiyaç kalmadan sizler, yönetim paneli aracılığıyla siteniz üzerinde istediğiniz gibi resim ve yazı paylaşabilirsiniz. Responsive yani mobil uyumlu arayüzümüzle bunu telefonunuz ve tabletiniz ile istediğiniz yerden yapabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz destek servisimizle her türlü destek talebinizi karşılamaya çalışıyoruz.

Kullanıcı Dostu Arayüz

24 Saat İçinde Teslim

Mobil Uyumlu Arayüz

Ücretsiz Destek İmkânı

Süreç Nasıl İşliyor ?

Sizleri, girdiğiniz bu yoğun süreç içerisinde daha fazla yormamak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizler sadece bize istediğiniz alan adını (alanadı.com) ve seçtiğiniz temayı söyleyin biz 24 saat içerisinde sitenizi hazırlayıp gerekli bilgileri size aktaralım.

1Tema Seçin

Her parti için parti logoları ve renkleriyle özel olarak hazırlanmış temalarımızdan bir tanesini seçin.

2Bize Bildirin

En altta yer alan İletişim sekmesinden seçtiğiniz temayı ve istediğiniz alan adını bize bildirin.

3Bize Süre Verin

Alan adınızın tanımlanması ve sitenizin hazırlanması için bize biraz süre verin. İşlemler tamamlandığında sizinle iletişime geçeceğiz.

Demo Temalar

4 siyasi parti için hazırlanmış olan demo sayfalarımızı aşağıdaki butonlara tıklayarak inceleyebilirsiniz. Farklı bir siyasi partinin temasını da isterseniz onuda yine 24 saat içerisinde teslim ederiz.
Ancak HDP'li adaylar ile çalışmamaktayız.

mailchimp

Ak Parti

Demo Sayfası

slack

MHP

Demo Sayfası

twitter

CHP

Demo Sayfası

instagram

İyi Parti

Demo Sayfası

Ekran Görüntüleri

4 siyasi parti için tasarladığımız aday tanıtım sayfalarının örnek görüntülerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Sayfalarını canlı incelemek için Demo Temalar bölümündeki temaları inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soru aşağıdaki sorular arasında yer almıyorsa sorunuzu İletişim bölümündeki iletişim kanalları aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

Evet, sizlere sunduğumuz tüm temalar ve yönetim panelleri mobil uyumludur. İstediğiniz mobil telefon veya tabletinizden kullanabilirsiniz.

Alan adınızın ve hosting hizmetinizin tanımlanmasına bağlı olarak çok düşük bir ihtimal de olsa uzayabilir. Ancak alan adı ve hostinginiz tanımlandıktan sonra maksimum 24 saat içerisinde siteniz kullanıma hazır olur.

Evet. Temalarımızı en çok tercih edilen özellikleri ve donanımları baz alarak temel ihtiyaçlar doğrultusunda hazırladık. Ancak tabiki isteklerinizi bize ilettiğiniz takdirde fiyat ve süre çalışması yapılarak isteklerinizi gerçekleştirebiliriz.

Fiyatlandırma

Bu zorlu süreç içerisinde maliyetlerinizin arttığının farkındayız. Bizlerde sizler için en optimum fiyat çalışmamızı hazırladık. İstediğinizi paketi seçin ve propesyonel hizmet ile tanışın.

Eko

999₺

 • Ücretsiz Alan Adı
 • Ücretsiz Hosting
 • Hızlı Kurulum
 • Bok
 • Destek Hizmeti
 • İçerik Girme
ÖNERİLİR

Pro

1249₺

 • Ücretsiz Alan Adı
 • Ücretsiz Hosting
 • Hızlı Kurulum
 • Bok
 • Destek Hizmeti
 • İçerik Girme

İletişim

Tanıtım SMS'i veya e-postası atmayacağımızı taahhüt ediyoruz.